Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 2024-04-20, 11:19 AM

Головна » 2021 » Листопад » 21 » Методичне об'єднання класних керівників
Методичне об'єднання класних керівників

16 листопада  в Замулинецькому ліцеї відбулося методичне об'єднання класних керівників. Тема засідання: "Концептуальні засади Нової української школи: ключові компетентності, ціннісні орієнтири, освітні результати". Голова МО - ЗДВР Романюк Н.С. Перед учасниками МО виступила Зелінська Р.В. (класний керівник 8-Бкл.), яка наголосила, що метою виховання здобувачів освіти в контексті НУШ є формування морально-духовної життєвої компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин. Тому освітній процес у класі спрямований на досягнення результату, який відображається ключовими компетентностями НУШ. Це передбачає залучення учнів до різних форм творчої та суспільно-корисної діяльності. Луканюк О.Д., поділилася використанням інтерактивних ігрових та інтелектуально-пізнавальних форм роботи з учнями в системі роботи класного керівника. Ольга Дмитрівна молодий класний керівник (5-А кл.), але вона вже встигла дослідити, що процес виховання є складний, здійснюється за допомогою різноманітних форм діяльності, вибір яких залежить від змісту та завдань виховної роботи, вікових особливостей дітей. У дитячі роки основним видом діяльності людини є гра, у ній найповніше проявляються індивідуальні особливості, інтелектуальні можливості, нахили, здібності дітей. Цінність цього методу: в ігровій діяльності освітня, розвиваюча й виховна функція діють у тісному взаємозв’язку. Відвідали свято "Осінь наша золота", яке провела Голіней С.М., класний керівник 4-Зкл., спільно з учнями 1-го класу та класним керівником Штуц Т.Я. Всі учасники засідання МО зарядилися позитивною енергією на подальшу працю та почерпнули для себе багато цікавого. Дякую всім, хто долучився до проведення МО класних керівників!

Фотозвіт за покликанням:                                                                                                                        https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1715627825300562&id=100005600835197

Переглядів: 171 | Додав: @nadja@ | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2021  »