Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 2024-03-28, 11:57 PM

Прозорість та інформаційність школи

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Прийом до дошкільного підрозділу НВК

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює директор протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. Працює середня (3-4 рік життя) та старша дошкільна група (4-6 рік життя). За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів). Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється: • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють; • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу; • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців. Адміністрація закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Для зарахування дитини до дошкільного підрозділу НВК необхідні наступні документи :

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють, щодо влаштування дитини до дитячого закладу.

2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ)

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63).

4. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.

5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують

6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

7. Папку для зберігання документів

Режим роботи дошкільного підрозділу:

Заклад освіти працює 5 днів на тиждень з 8:00 до 17.00. Прийом дітей з 8:00 до 9:00.

Про неможливість приходу дитини в дошкільний заклад по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити в .

Дитина, що не відвідує заклад освіти більше п’яти днів (разом з вихідними), приймається з довідкою від лікаря.

Платня за харчування дитини здійснюється до 20 числа поточного місяця.  Перерахунок за дні, в які дитина не відвідувала заклад, здійснюється в наступному місяці.

Для створення комфортних умов перебування дитини в необхідно:

- не менше трьох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики, колготки; дівчаткам - колготки, трусики, в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи); - піжама для сну; - два пакети для зберігання чистої і використаної білизни; - промаркувати білизну, одяг та інші речі.

Правила прийому дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу

Зарахування дітей до 1-го класу закладу Основними нормативно-правовими актами, що регулюють питання зарахування дітей до загальноосвітніх навчальних закладів є:  Закон України «Про загальну середню освіту» (стаття 18);  Положення про загальноосвітній навчальний заклад (пп.18-26);  Інструкція про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 №389, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.07.2003 за №547/7868;  Наказ МОНУ від 07.04.2005 №204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів» Зарахування учнів до закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його керівника. Зарахування здійснюється без проведення конкурсу (п.7, ст.18 Закону України «Про загальну середню освіту») і, як правило, відповідно до території обслуговування. Підставою для зарахування дитини є: Закон України «Про загальну середню освіту» (стаття 18 пункт 2) Положення про загальноосвітній навчальний заклад (пункт 22) 1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють; 2. 2Медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382). 3. Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка .

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на ім'я директора загальноосвітнього навчального закладу, копію свідоцтва про народження дитини та медичну картку встановленого зразка. До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Зарахування дітей до 2-9-х класів закладу

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:  заява батьків,  копія свідоцтва про народження дитини,  медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).  особова справа дитини, У разі переходу учня з іншого навчального закладу для здобуття загальної середньої освіти у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт навчання дитини в іншому навчальному закладі.

«  Березень 2024  »