Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 2024-04-23, 6:53 PM

Головна » 2020 » Жовтень » 16 » Благодійна акція «Допоможи воїну АТО»
Благодійна акція «Допоможи воїну АТО»

До Замулинецького ліцею звернувся волонтер нашої місцевості Василь Григорчук, діти якого тут навчаються, з пропозицією підтримати наших воїнів на передовій, написати листи та намалювати малюнки, адже їм так необхідна моральна підтримка на даний час. Учні ліцею радо відгукнулися на таку пропозицію і вирішили не тільки морально підтримати наших хлопців, але і організували благодійну акцію «Підтримай і допоможи воїну АТО». Розпочали збір продуктів харчування  та речей першої необхідності. До учнівського колективу долучились батьки, педагогічний колектив, дирекція ліцею. Разом ми швидко зібрали продовольчі пакунки, куди входили різні крупи, консервація, солодощі, чай,кава та багато іншого. Було зібрано  і 1500гривень на які теж купили необхідні речі для солдат. Діти з класними керівниками сформували пакунки, куди було покладено малюнки та листи з словами вдячності за їхню відвагу та самовідданість у такий важкий час. Побажали хлопцям живими і здоровими  повернутися додому. Хай захистить їх Господь від ворожих куль, а їхнім сім’ям дарує терпіння дочекатись своїх "найдорожчих" живими додому. Бажаємо всім мирного неба над головою!

Всі пакунки передано волонтеру Василю Григорчуку, який все доправив воїнам 3-ї окремої стрілецької роти ДУКПС добровольчого батальйону.

В свою чергу хлопці не тільки передали нам відеозвіт про отримані пакунки та щирі слова вдячності, але і передали подяку для наших дітей за сприяння визвольній справі: "Тільки зусиллями всіх найкращих представників українського суспільства ми зможемо звільнити окуповані землі нашої Батьківщини, а також здобути національну Українську Державу".

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1430859753777372&id=100005600835197   - відеозвіт

Ми дякуємо воїнам за таку нагороду і щиро раді, що змогли внести хоч маленьку частинку і підтримку у добрій справі для України. Будемо і надалі підтримувати нашу армію та допомагати у визволенні нашої Батьківщини від окупанта.

Слава Україні! Героям слава!

Переглядів: 354 | Додав: @nadja@ | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2020  »