Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 2024-04-16, 1:22 PM

Головна » 2021 » Квітень » 29 » День Землi
День Землi

Щороку 22 квітня відзначається День Землі, який ознаменував початок сучасного екологічного руху. Цей день є символом усвідомлення того,   що тільки спільними зусиллями можливо боротися з глобальними проблемами.

«Планета не належить нам, ми ті, які прийшли, а вона -залишиться!» - під таким гаслом відбулися заходи протягом цього тижня, присвячені Всесвітньому дню Землі в Замулинецькому ліцеї Матеївецької сільської ради.

Заступником директора з виховної роботи  Романюк Н.С. та класними  керівниками  5-11 класів проведено  Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін  «Планета — мій дім», на якому спільно з учнями, ознайомилися з глобальними змінами клімату, вияснили, що її спричиняє , обговорили, як людство може вплинути на клімат. До Дня Землі разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) EdEra розробила план та матеріали, якими користувалися під час проведення уроку. Урок створено, щоб розповісти учням про екологічну культуру, відповідальне споживання у контексті Цілей сталого розвитку та надихнути їх своїми щоденними діями протидіяти зміні клімату.

Класні керівники  початкових класів провели  урок "З турботою про Землю". Концепція уроку затверджена Всесвітнім фондом дикої природи й розроблена на основі мультфільмів ЕКОПЛЮСПЛЮС. Організували подію Всесвітній фонд дикої природи, ГС “Освіторія” та телеканал ПЛЮСПЛЮС. На уроках трудового навчання  учні початкових класів створювали аплікації до Дня Землі.

Педагог-організатор Назарійчук Н.М. організувала з учнями перегляд відео «Всесвітній день Землі».

Бібліотекар Зубенко О.В., в рамках місячника «Роль шкільної бібліотеки в екологічній просвіті учнів», разом з учнями 10 класу  створила відеоролик «Земля -  наш спільний дім!», який розкриває негативний вплив людини на навколишнє середовище. Відбулася виставка науково-популярної літератури на цю тематику. Спільно з учнями 5-Б класу створила плакат, на якому учні показали своїми фотографіями, як вони люблять природу, рідну землю.

На групі продовженого дня діти працювали над створенням малюнка на дану тематику, розмальовували замальовки (Юрійчук О.К.).

Проведено дистанційну вікторину до Всесвітнього дня Землі  для учнів 5-8кл. (Романюк Н.С.).

ЗДВР Романюк Н.С.

Переглядів: 175 | Додав: samulynzischule | Рейтинг: 0.0/0