Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 2024-04-25, 10:34 AM

Головна » 2019 » Лютий » 27 » Свято "Зустріч поколінь"
Свято "Зустріч поколінь"

23 лютого Замулинецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ" гостинно відкрив двері для випускників нашої школи. Гостей зустрічали учні 8-11 класів та духовий оркестр Матеївецької ОТГ «Водограй» (керівник – Микола Василевич). Всім випускникам прикріпили емблеми свята -дзвіночки. У святково оформленому актовому залі зазвучала музика. Це сигнал до початку вечора. До входу в актовий зал вишикувані випускники від старших до молодших. Ведучі свята - Юзюк Світлана Богданівна та Романюк Надія Степанівна - під звуки фанфар, гостинно запрошують гостей в зал.

Свято "Зустріч поколінь" було тісно переплетене слайдами з історії школи (директор НВК - Юзюк С.Б.),  виступом духового оркестру, танцями, піснями, віршами, які підготували учні та вчителі НВК. Музичне оформлення свята підготували музичні керівники Дмитерко Людмила Дмитрівна, Ставарський Михайло Михайлович, вчитель ритміки - Гуменюк Віталія Василівна, викладач класу сопілки Школи мистецтв - Лукинчук Роман Дмитрович. Серед номерів були: танець « Курчата» - група дошкільнят, пісня «Свято» - ансамбль «Гердан», танець «Олівці-мальовці» - молодша група, пісня «Хай завжди в небі сонце світить» - ансамбль «Вишиванка», танець «На лісовій галявині» - середня група, танець «Ангели» - старша група, пісня «Україна» - Соломія Гнатюк, музичний твір «Аркан» - Перхач Анна, пісня «Віночок»- дует «Перлина», "Пісня про тата» - Романюк Аріадна, пісня «Родина» - Фітель Соломія, «Пісня рідної землі» - ансамбль вчителів "Гармонія".

Слово для привітання надали голові Матеївецької обєднаної територіальної громади Петру Васильовичу Книшуку, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Головань Світлані Мирославівні, секретарю - Селезінці Світлані Михайлівні, директору НВК Юзюк Світлані Богданівні, першій вчительці - Василевич Марії Іванівні, класному керівнику - Дмитерко Людмилі Дмитрівні, випускникам всіх років.

Пролунав шкільний дзвінок, який закликав не в шумний клас, не на уроки,а пригадати шкільні роки, такі багаті на прекрасні спогади.

Дорогі випускники! Як добре, що вам пощастило зустрітися! Веселих вам спогадів!

1. Фото:    https://www.facebook.com/profile.php?id=100005600835197&fref=nf&__tn__=%2Cdm-R-R&eid=ARDEeRWw6Qok2-38D3--MoyiMVvrq3huE93rfBPVNChQ3TA9cQnWwyMDoOWgAiINHDGCDTiTmbjW-iSM

2. Відео:     https://ntktv.ua/news/u_zamulyntsyakh_zustrichalysya_vypusknyky_shkoly_video/?fbclid=IwAR24ZacDT0lq8qkHzl1jNC04tntcHS-UU2pNmHYbUpBUh-LKFfzVHVMAAT8

Романюк Надія Степанівна - заступник директора з виховної роботи

Переглядів: 408 | Додав: samulynzischule | Рейтинг: 0.0/0