![](/po/241721379_1667316446798367_4299921237903963599_n.jpg)
9 вересня учні 1-4 класів Замулинецького ліцею, Матеївецької гімназії, філії Замулинецького ліцею, Семаківської та Переривської початкових шкіл, побували на казці "Підступна жаринка", яку поставив Черкаський академічний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка у Будинку культури села Матеївці. Велика подяка артистам театру за їхню працю, а начальнику відділу освіти, молоді, спорту та культури
...
Читати далі »