Уже давно їдальня нашого навчального закладу потребувала кардинального оновлення. Завдяки керівництву Метеївецької ОТГ зроблено капітальний ремонт харчоблоку. Міняється і меню нашої їдальні. У цьому семестрі наші учні змогли скуштувати нові страви, зроблені за рецептами Євгена Клопотенка. Кебаб з сиром, різото, ячні боли, сирники, запіканка, рибні котлети, картопляне пюре з буряковим соком, горох , курячі нагетси, рисова каша з курагою та ізюмом – ці страви вже побували на столах наших школярів![](/obj/1-min.jpg) ![](/obj/3-min.jpg) ![](/obj/2-min.jpg) ![](/obj/4-min.jpg) ![](/obj/5-min.jpg) ![](/obj/6-min.jpg) ![](/obj/7-min.jpg) ![](/obj/8-min.jpg) ![](/obj/11-min.jpg) ![](/obj/12-min.jpg) ![](/obj/13-min.jpg)
|