22 листопада 2018 року в Замулинецькому НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" відбувся І етап конкурсу "фольклорно-етнографічних колективів серед закладів освіти Матеївецької сільської ради ОТГ. Участь взяли колективи Дебеславцівської ЗОШ І-ІІ ст., Пилипівського НВК, Матеївецького НВК та Замулинецького НВК "ЗОШ І -ІІІ ст. - ДНЗ". Можливість виступати на ІІ етапі конкурсу вибороли учні Замулинецького НВК (керівники: Дмитерко Л.Д., Ставарський М.М., Романюк Н.С.). Вітаємо та бажаємо успіхів у подальших конкурсних виступах!!
![](/46803667_921720981357921_9056345307083702272_n.jpg)
![](/46522622_921736341356385_5812416612187242496_n.jpg)
|